You are not logged in.

Log in Register

Log in

برای شرکت در کلاس های آموزش آنلاین زبان ابتدا ثبت نام نموده، سپس کلاس مورد نظر را در بخش آموزش آنلاین بیابید.

در دایرکتوریکاربران می توانید استاد زبان، آموزشگاه زبان یا مترجم  مورد نظر خود را بیابید.
پروفایل اساتید زبان، آموزشگاه های زبان و مترجمین 24 ساعت پس از ثبت نامدر دایرکتوری قرار می گیرند.

اساتید کلیه زبان های خارجی می توانند برنامه زمانی خود جهت آموزش آنلاین زبان را پس از ثبت نام و ورود به سایت در لینک Teachers' Timesheet اعلام نمایند تا کلاس مربوطه پس از تایید در لیست کلاسها درج گردد.

چت روم برای ارتباط با اساتید زبان، آموزشگاه های زبان و زبان آموزان 

لطفاً برای ارتباطات بهتر با دیگر اعضاء ثبت نام نمایید.

 

قوانین عضویت و کاربری در شبکه یادگیری زبان

 

لازم است کلیه کاربران شامل زبان آموزان، اساتید زبان، موسسات زبان و مترجمین زبان های خارجی برای عضویت و کاربری در شبکه یادگیری زبان قوانین و مقررات زیر را مطالعه نمایند.

 

 

شروط عمومی

چت رومها و بقیه بخشها و امکانات فقط برای مشاوره و تبادل نظر در زمینه یادگیری و آموزش زبان فراهم آمده اند. عضویت کاربرانی که از وبسایت برای دوست یابی یا تبادل اطلاعات سیاسی و امثال آن استفاده کنند لغو خواهد شد. مطالب و نظراتی که جنبه تحقیر، اهانت یا تبلیغ سوء داشته باشند حذف شده و آی پی مربوطه مسدود خواهد شد. 

 

آموزش آنلاین زبان

قبل از رزرو کلاس از روشهای زیر می توانید با استاد، شیوه تدریس و سطح مهارت و توانایی او آشنا شوید:

 

جلسات توجیهی آنلاین

که معمولاً اساتید بصورت رایگان برگزار می نمایند. 

 

نظرات و دیدگاه های زبان آموزان

که در صفحه نظرات زبان آموزان بیان می شوند.

 

سیستم امتیاز دهی به اساتید

به رتبه و امتیازاتی که زبان آموزان و مدیران وبسایت به اساتید می دهند توجه نمایید.

 

پرداخت حق التدریس

قبل از رزرو کلاس، مبلغ حق التدریس را واریز نمایید و شماره قبض و مبلغ واریزی را در فرم رزرو کلاس درج نمایید.

شبکه یادگیری زبان هیچ گونه تعهد یا تضمینی نسبت به تشکیل کلاسها و یا نحوه عملکرد اساتید ندارد.

 

با اینحال برای افزایش اطمینان خاطر می توانید در فرم رزرو کلاس گزینه عدم انتقال حق التدریس را انتخاب نمایید. در این صورت تا سه جلسه از انتقال وجه حق التدریس به حساب استاد جلوگیری می شود.

پس از برگزاری سه جلسه، برای ادامه حضور در کلاس وارد فرم رزرو شوید و گزینه فوق را به انتقال حق التدریس تغییر دهید. برای انصراف از کلاس گزینه انصراف از کلاس را انتخاب نمایید. در صورت انصراف از کلاس، نصف مبلغ پرداختی به حساب شما و نصف مبلغ به حساب استاد واریز خواهد شد.

 

مقررات مدرس زبان

تعداد کلاس های آنلاین زبان

هر استاد پس از ثبت نام در شبکه یادگیری زبان می تواند 3 کلاس بدون پرداخت هزینه اضافی برگزار نماید. برگزاری هر دوره اضافی (بیش از 3 کلاس) با پرداخت 20 هزار تومان امکانپذیر خواهد بود.

 

جلسات توجیهی

از آنجایی که کلاسها بصورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند، از اساتید گرامی خواهشمندیم حداقل یک جلسه توجیهی در هفته بصورت رایگان برگزار کنند تا زبان آموزان نسبت به شما و شیوه تدریس شما شناخت پیدا کرده و به شرکت در کلاس های شما علاقمند شوند.

 

علاوه بر جلسه توجیهی، برگزاری یک جلسه رایگان (پیشنهاد می شود بصورت بحث آزاد برگزار شود) می تواند بهترین راه برای شناساندن شما و ارزش تدریس شما باشد. بنابر این پیشنهاد ما برای یک شروع کارآمد و موفق برگزاری یک کلاس توجیهی رایگان و یک کلاس رایگان بحث آزاد (هر کدام یک جلسه در هفته) می باشد. 

 

مدیریت مستقیم کلاس

امیدواریم به زودی امکانات بیشتری برای نظارت بر حضور و غیاب و تشکیل کلاسها در شبکه یادگیری زبان ایجاد نماییم. در حال حاضر نظارت بر حضور و غیاب زبان آموزان، مدیریت کلاس و امثال آن مستقیماً بر عهده اساتید است شبکه یادگیری زبان تعهدی نسبت به برگزاری کلاسها توسط اساتید و کیفیت کلاسها به عهده ندارد. 

 

شروط استاد

چنانچه شروط خاصی برای حضور یا فعالیت زبان آموزان در کلاس خود در نظر دارید متن و توضیحات مربوطه را در قسمت شروط استاد در فرم Timesheet درج نمایید.

 

لغو جلسات

لطفاً زمان و تاریخ جلساتی که قصد دارید لغو کنید را حداقل دو روز زودتر به ما اطلاع دهید تا در بخش اخبار آموزش آنلاین اطلاع رسانی نماییم. بهتر است اعضاء کلاس را نیز با تلفن، پیام خصوصی در وبسایت، ایمیل یا روشهای دیگر نسبت به لغو جلسه مطلع سازید. 

 

ظرفیت کلاس

ظرفیت شرکت کنندگان برای تشکیل کلاس را با توجه به محدودیت سرعت و پهنای باند اینترنت تعیین نمایید. معمولاً حداکثر 3 نفر برای یک کلاس آنلاین مناسب است.

 

لطفاً کلاسها را بصورت منظم برگزار نمایید تا اعتماد زبان آموزان به شما افزایش یافته و رتبه شما در شبکه یادگیری زبان ارتقاء یابد. از طرفی بازتاب نظرات زبان آموزان می تواند در انتخاب استاد توسط زبان آموزان بعدی بسیار موثر باشد.  

 

برایتان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم

شبکه یادگیری زبان

Add comment


Security code
Refresh