You are not logged in.

Log in Register

Log in

مقاله های یادگیری زبان

مقاله های یادگیری زبان

مقاله های رایگان یادگیری زبان و نکات مهم و مشاوره در زمینه آموزش، استانداردهای آزمونهای زبان های خارجی

مهارت شنود در یادگیری زبان یا Listening Skills

 

علاقه به موضوع

مهمترین چیز در تقویت مهارت شنود این است كه موضوع آنچه كه می‌شنوید برایتان جالب و جذاب باشد در غیر این صورت ناخواسته حواستان پرت می‌شود و به چیزهای دیگر توجه می‌كنید و نهایتاً تمرینتان بی اثر خواهد بود و یا چندان مفید نخواهد بود.

 

یادگیری زبان 

 

مارسین سامسل که زبان انگلیسی زبان مادری او است قصد دارد پنج زبان زنده دنیا را تا سال 2015 بصورت سریع و فشرده یاد بگیرد. تجربه او می تواند نکات خوبی برای افزایش سرعت یادگیری زبان به ما میاموزد. او که در دوران مدرسه از نحوه آموزش زبانهای خارجی راضی نبود بعد از اتمام دوران دبیرستان تصمیم گرفت پنج زبان زنده دنیا را به شکل سلیس و در سطح پیشرفته یاد بگیرد. متن زیر خلاصه ای از تجربیات او است.

 

آيلتس چيست؟

آزمون آیلتس (IELTS= International English Language Testing System)جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارتهـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. ایـن آزمون مشترکاً تـوسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیـا (British Council)و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود و سالانه چیزی حدود یک و نیم میلیون نفر در آن شرکت می‌کنند.

تافل چیست؟

تافل یک آزمون جـامع زبان انگلیسی است که بـرای ورود به بیش از 4400 کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیـگر بخشهـای جهان، مورد نیـاز می‌باشد. همچنیـن خارجیانی که دارای مشاغل حرفه‌ای می‌باشند، بـرای ادامه فعالیتهای حرفه‌ایشان در آمریکا و کانادا مرتباً به یک رتبه

تافل نیاز دارند.

آموزش زبان انگلیسی ویژه فارسی زبانان